10 kw ve altı > güneş enerjisi ile lisansız elektrik üretimi için yeni düzenlemede Dileyen Her Abone Evinin veya işyerinin çatısının üzerine bu sistemi kurmak hakkı verilmiştir !!!!!!! >>>Detaylar için tıklayınız >>>                                                10 Kwlik cati Üzeri GES Mevzuat Hükümleri ve Izlenecek yol haritası .*Basvuru dosyasi hazirlanarak ilgili Elektrik dagitim Sirketine basvuru yapilir.

Baglanti Anlasmasina Cagri mektubu Tebligi alinir.

*projenin hazirlanarak ilgili Dagitim Sirketine verilir.

*Tedas proje onayi alinir,

*Baglanti Anlasmasi imzalanir.

*Kurulum icin gerekli calismalar baslatilir.

*Ön kabul basvurusu yapilir.

*Ilgili Kurum tarafindan ön kabul yapilir.

*Gecici kabule hazirdir tutunagi alinir.

*Elektrik dagitim sirketinden Cift yönlü sayac talebinde bulunulur.

*Cift yönlü sayac takilir.

*Gecici  kabul basvurusu yapilir.

Gerekli Evraklarla Gecici kabul basvurusu icin Randevu alinir.

*gecici kabul yapilir.

*Gecici kabul tutanagi yapilir.

*Sistem kullanim Anlasmasi basvurusu yapilir.

*Sistem kullanim Anlasmasi imzalanir.10 Kw Şebeke Bağlantılı Güneş Enerji Sisteminde Nasıl Para Kazanırım?

 

Yeni çıkan yönetmelikle birlikte artık bütün elektrik aboneleri sözleşme gücüne göre veya maksimum 10 kw kurulu güce kadar elektrik üretebilir ve fazla üretmiş olduğu elektriği şebekeye satar hale gelmiştir. Güneş Panellerinin 25 + yıl elektrik üretim garantisi olduğu için sizlerde 25 yıldan fazla kendi elektriğinizi üretecek ve fazla üretmiş olduğunuz elektriği şebekeye  satarak aylık para kazanabileceksiniz.  Güneş Enerji sistemleri ülkemizde bölgesel güneş süreleri dikkate alındığında 1450 / 1700 saat- yıl bazda seyir etmektedir. Bu da 10 Kw kurulu güçte bir solar sistemin yılda 14500 – 17000 kw elektrik enerjisi üreteceği anlamına gelmektedir.Örneğin evimizde veya iş yerimizde günde 10 kw , yılda ise 3650 kw elektrik tükettiğimizi var sayarsak geri kalan üretimimizi şebekeye satılır.10 Kw Şebeke Bağlantılı Güneş Enerji Sistemleri İçin Nasıl Başvuru Yapabilirim?Kendi eviniz veya işyeriniz varsa ister mülk sahibi olun ister kiracı olun başvurunuzu rahatlıkla yapabilirsiniz. Sistem şebeke üzerinden çalışacağı için elektrik abonesi olmanız gerekmektedir. Yani bulundugunuz yer de şebekeye bağlı bir elektrik hattının olması gerekmektedir. Arzu ettiğiniz takdirde ücretsiz keşif yaparız. Hazırlayacağımız dosya içerisinde 1- Lisanssız Üretim Bağlantı Başvuru Formu, 2- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 3- Tapu fotokopisi (mülk sahibi için) veya kira sözleşmesi (kiracı için), 4- Birden fazla oturan site veya apartmanlar için yönetim kurulu karar defterine alınacak karar örneği ,

5- Yapı ruhsatı veya iskan belgesi olmalıdır.

Bütün bu işlemleriniz için tarafımıza yetki belgesi vermeniz durumunda başvuru dosyanız hazırlanır, çağrı mektubu süreci , projelendirme ve montaj firmamızdan tarafından yerine getirilir.10 Kw Şebeke Bağlantılı Güneş Enerji Sistemleri  İçerisindeki Ekipmanlar Nelerdir?
Firmamız hem yerel hem de uluslararası bir çok firmanın distribütörlüğünü yapmaktadır.Kullandığımız ürünlerde Güneş Panelleri 10 yıl üretici garantisi ve 25 yıl elektrik üretim garantisine sahiptir. Diğer ürünlerimizde de 5 yıl distribütör garantisi geçerlidir.10 Kw Şebeke Bağlantılı Güneş Enerji ödemiş olduğunuz aylık elektrik faturasından kurtulursunuz.
Ayrıca aylık olarak üretmekte olduğunuz fazla elektriği şebekeye satarak kazanç elde edersiniz.Şu anda kw başına 0,133$ dolar/cent tutarında alım yapmaktadır.Bulunduğunuz bölgedeki güneşlenme süresi dikkate alındığında maksimum 6 yıl ile 8 yıl arasında amortisman süreniz olacaktır. Güneş Panelinizin ömrü 25 + yıl olduğunu düşündüğümüzde müthiş bir kârlı yatırım aracının sahibi olduğunuza şüphe bırakmaz.          

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz
    
             

                           Teklif Al             
                            
                    
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın