KURUMSAL

  • tarihçemiz 

  FİRMAMIZ ' 2007 yılı itibariyle ülkemizde ve tüm dünyada gelişmeye başlayan güneş enerjisi potansiyelinin daha verimli ve yaygın bir şekilde kullanılması amacıyla,  enerji, elektrik & elektronik, alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.

      

güneş ve rüzgarın size sunduğu temiz enerjiden faydalanmanıza aynı zamanda başka enerji kaynaklarına ihtiyaç duymadan elektrik üretmenize olanak sağlar. BERKAY GRUP  ailesi olarak müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürünü en uygun şartlarda sorunsuz bir şekilde tedarik ediyor olmak en öncelikli hedefimizdir. Solar tarımsal sulama sistemleri , Şebekeye bağlı sistemler (On-Grid) ve şebekeden bağımsız sistemleriniz (Off-Grid) için çözümler üretmekteyiz.  


 

            kalite politikamız
Berkay Grup   olarak üretim ve hizmette dürüstlük güven  kalite ile tanımlanmış müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını aşarak piyasadaki konumuzugüçlendirmek , örnek ve önder kabul edilen bir düzeye gelmektir        kalite politkamızın temel ilkeleri şunlardır; müşteri beklentilerini tam olarak anlayıp zamanında karşılamak , ulaştıgımız başarıyla yetinmemek sürekli daha iyisini yapma çabası göstermektir, başarı için ekip çalışması bilinci ile davranmak yapılan her işi her zaman doğru olarak yapmak bu anlayışla ;  dürüst,samimi,mücadeleyi seven,rekabetçi firmayız